Sila Privé

Sila Privé
  • Sila Privé slouží k dlouhodobému uskladnění obilí nebo jiných dobře se sypajících materiálů. Jsou složená z ocelových prstenců o průměru od 2,68 m do 31,98 m. Ocel, ze které jsou sila vyrobena, je vysoce odolná v tahu a žárově zinkovaná (600 g/m²). Šrouby a matice jsou galvanicky zinkované.
  • Střecha s úhlem sklonu 28° má centrální střešní větrací otvor, vrchní vstup o průměru 337 mm a průlezný otvor s bezpečnostními dveřmi. Rám střechy je galvanizován. Krycí panely jsou vyrobeny z aluzinku.
  • Součástí sil jsou dvoje přístupové dveře s úpravou odolnou proti nepříznivému počasí a žebřík od úpatí sila až po střechu.
  • Výhodou sil Privé je dostatečně pevná střecha, která dle průměru sila udrží příslušný počet závěsných lan se senzory pro hlídání teploty. 
     

Společnost ROmiLL zastupuje značku Privé

Francouzská společnost Privé má v oblasti výroby obilních kovových sil vedoucí postavení na trhu. Sila vyrábí už přes 40 let. My jsme od roku 2005 výhradním distributorem produktů značky Privé pro Českou republiku a Slovensko.

Společnost ROmiLL zastupuje značku LODA

Italská společnost LODA vyrábí sklolaminátové zásobníky už více než 20 let. Její výrobky slouží zemědělcům v celé Evropě. Naše společnost zajišťuje distribuci zásobníků LODA v České republice a na Slovensku.

Další produkty z kategorie

Máte zájem o naše produkty nebo potřebujete více informací?

Kontakt

Máte otázku?

Ivo Hanuš