Sklolaminátové zásobníky LODA

Sklolaminátové zásobníky LODA
  • Zásobníky vhodné především pro plnění obilovin nebo krmiv pneudopravou. Díky tomu, že válec sila nenarušují šrouby, je docíleno skvělého utěsnění zásobníku. Průniku vody do sila zabraňuje venkovní obruba.
  • Zásobníky mají dokonale hladký vnitřní povrch a díky tomu dochází ke snadnému vyskladnění produktů. Jsou vyráběné o objemech v rozsahu 4–52 m³, při průměrech 1,7–3,0 m. 
  • Zásobník vám sestavíme s různými doplňky na přání. Jedná se např. o upravený výpad, průhledný kónus,  prodloužení nohou, samostatné naskladňovací potrubí, kontrolní dveře, instalace vibrátoru, zvolení barvy nebo popisu na zásobníku.
     

Společnost ROmiLL zastupuje značku Privé

Francouzská společnost Privé má v oblasti výroby obilních kovových sil vedoucí postavení na trhu. Sila vyrábí už přes 40 let. My jsme od roku 2005 výhradním distributorem produktů značky Privé pro Českou republiku a Slovensko.

Společnost ROmiLL zastupuje značku LODA

Italská společnost LODA vyrábí sklolaminátové zásobníky už více než 20 let. Její výrobky slouží zemědělcům v celé Evropě. Naše společnost zajišťuje distribuci zásobníků LODA v České republice a na Slovensku.

Další produkty z kategorie

Máte zájem o naše produkty nebo potřebujete více informací?

Kontakt

Máte otázku?

Ivo Hanuš